HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Warszawa Żoliborz

Witamy z uśmiechem na opisującej nas domenie! Prowadzona przez nas firma jest niezmiernie doświadczona w branży transportowej, stąd z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą z Klientami. Stworzona przez nas propozycja jest wycelowana do osób wyszukujących wypróbowanego transportu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych i machin na rynku lokalnym, krajowym oraz europejskim.

Najważniejsza jakość usług i konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje wśród konkurencji. To naturalnie dzięki temu nawet najbardziej karkołomne zadania nie stanowią dla nas kłopotu. To oczywiście dzięki temu zarówno Konsumenci firmowi, jak i indywidualni dostają od nas całkowitą obsługę logistyczną oraz indywidualne podejście.

Nowoczesny system śledzenia pojazdów - to także gwarantujemy. Taki monitoring to dla Państwa doborowe rozwiązanie, albowiem w każdym momencie są w stanie Państwo sprawić gdzie gruntownie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Zarządzamy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to naturalnie dzięki czemu pełny transport przebiega sprawnie, prędko - zawsze terminowo. Jeżeli gra toczy się o załadunek oraz rozładunek - też to gwarantujemy.

Gorąco zapraszamy do kontaktu Państwa, jeżeli intryguje was jeszcze więcej informacji na temat stosowanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail lub dzwonić. Nasza doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde zapytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Podchodzimy do transportu z pasją oraz zaangażowaniem, wskutek tego nam należałoby zaufać. Uprzejmie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210