HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Serock

Zachęcamy do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą! Stworzona przez nas specjalność to transport oraz wszelkie usługi w specjalizacji wynajmu HDS. Nie pozwalamy sobie na byle jakość, właśnie dlatego stworzona przez nas flota dźwigów HDS została specjalnie wyselekcjonowana - dajemy tylko, to co wysokiej klasy.

Mamy doświadczenie w specjalizacji oraz wiemy jak niesłychanie ważne jest indywidualne nastawienie do Kontrahenta, swój fachowość przekładamy na proponowany transport, usługi oraz wynajem HDS - tym samym odpowiadając na potrzeby wszystkich Konsumentów, nawet tych najbardziej wymagających. Nasze machiny umieją spowodować się nawet w najbardziej żądających i skomplikowanych zadaniach, powinni Państwo o tym wiedzieć. Jest to możliwe to właśnie dzięki temu, że zainwestowaliśmy w ekwipunek o wysięgu uzyskującym długość nawet do 30 m, natomiast jednocześnie oferującym udźwig do 12 ton. To robi wrażenie, dlatego jeżeli mieli Państwo do tej pory jakiekolwiek wątpliwości co do tego czy poradzimy sobie z realizacją zadania powiązanego z miejscami trudno osiągalnymi - znacie już Państwo odpowiedź.

Nasza propozycja to nie jedynie szereg rozwiązań komunikacyjnych, jakkolwiek również obsługa logistyczna realizowana w całościowy sposób. Dla Państwa wygody oferujemy różnorodne formy kontaktu z pracownikami opisującej nas firmy, tak by mogli Państwo zawsze dostać odpowiedź na nurtujące pytania dotyczące opisującej nas oferty. Otrzymają Państwo odpowiedź w najkrótszym możliwym czasie. Pragniemy na koniec zaakcentować, że współpracujemy zarówno z konsumentem indywidualnym, jak oraz jednostkami, a to wszystko w istocie w niezwykle atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210