HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Płock

Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy! Specjalizujemy się w transporcie oraz usługach związanym z wynajem HDS. Proponujemy tylko najwyższej jakości dźwigi samochodowe HDS, właśnie dlatego jeśli stawiają Państwo na nas - wiecie, że stawiacie na to, co bardzo dobre.

Mamy doświadczenie w branży i wiemy jak niezwykle ważne jest indywidualne nastawienie do Kontrahenta, swój fachowość przekładamy na oferowany transport, usługi i wynajem HDS - tym samym odpowiadając na potrzeby wszelkich Kontrahentów, nawet tych najbardziej potrzebujących. Nasze maszyny umieją spowodować się nawet w najbardziej potrzebujących i karkołomnych zadaniach, powinni Państwo o tym wiedzieć. Jest to dopuszczalne to naturalnie dzięki temu, że zainwestowaliśmy w ekwipunek o wysięgu uzyskującym długość nawet do 30 m, tudzież równocześnie proponującym udźwig do 12 ton. To robi wrażenie, właśnie dlatego jeśli mieli Państwo do tej pory jakiekolwiek wątpliwości co do tego czy poradzimy sobie z realizacją zadania połączonego z miejscami trudno dostępnymi - znacie już Państwo odpowiedź.

Prowadzona przez nas propozycja to nie tylko szereg rozwiązań transportowych, ale również obsługa logistyczna realizowana w całościowy sposób. Dla Państwa wygody oferujemy rozmaite formy kontaktu z pracobiorcami opisującej nas firmy, tak by mogli Państwo zawsze dostać odpowiedź na trapiące zapytania dotyczące należącej do nas oferty. Odpowiemy najszybciej jak to tylko dopuszczalne. Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak oraz firmy - zapewniając właściwe ceny. Raz jeszcze - zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210