HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Tłuszcz

Gorąco zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług należącej do nas firmy! Specjalizujemy się w transporcie oraz usługach związanym z wynajem HDS. Oferujemy tylko najwyższej jakości dźwigi samochodowe HDS, właśnie dlatego jeżeli stawiają Państwo na nas - wiecie, że stawiacie na to, co perfekcyjne.

Posiadamy doświadczenie w specjalizacji i wiemy jak wybitnie ważne jest indywidualne podejście do Klienta, swój profesjonalizm przekładamy na proponowany transport, usługi oraz wynajem HDS - tym samym odpowiadając na potrzeby wszystkich Klientów, nawet tych w największym stopniu potrzebujących. Należałoby wiedzieć, że dźwigi którymi dysponujemy to machiny radzące sobie z każdym zadaniem, też tym zawiłym oraz karkołomnym. Jest to dopuszczalne to naturalnie dzięki temu, że zainwestowaliśmy w sprzęt o wysięgu osiągającym długość nawet do 30 m, natomiast jednocześnie oferującym udźwig do 12 ton. To robi wrażenie, właśnie dlatego jeśli mieli Państwo do tej pory jakiekolwiek niepewności co do tego czy poradzimy sobie z realizacją zadania związanego z miejscami trudno dostępnymi - znacie już Państwo odpowiedź.

Stworzona przez nas oferta to nie tylko szereg rozwiązań transportowych, niemniej jednak też obsługa logistyczna realizowana w całościowy sposób. Dla Państwa wygody oferujemy rozmaite formy kontaktu z pracobiorcami naszej firmy, tak by mogli Państwo zawsze dostać odpowiedź na nurtujące pytania dotyczące opisującej nas oferty. Odpowiemy najszybciej jak to tylko dopuszczalne. Uprzejmie zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy - zapewniając odpowiednie ceny. Raz jeszcze - gorąco zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210