HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

Usługi transportowe - Transport krajowy paletowy Warszawa - Mazowsze

Usługi transportowe - Transport krajowy paletowy

Witamy Państwa na stronie firmy HDS - oferujemy transport krajowy paletowy. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w oferowaniu różnego rodzaju usług polegających na przewozie określonych przez naszych Klientów ładunków. Dysponujemy samochodami dostawczymi i ciężarowymi z plandekami, co umożliwia bezpieczny przewóz towarów na paletach. 

Potrzebują Państwo podpisać umowę o cykliczny transport towarów na paletach? A może szukają Państwo firmy do jednorazowego przetransportowania produktów na paletach? Doskonale się składa - pomożemy, przewożąc palety z punktu A do punktu B. To Państwo określają, co ma być przewiezione, skąd i gdzie. My natomiast, wykorzystując doświadczenie, wiedzę, logistyczne technologie a także nasze możliwości, zajmiemy się załadunkiem, zabezpieczeniem palet oraz przewozem i rozładunkiem na miejscu. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz bezpieczeństwo połączone z szybkością dostawy i niskimi cenami. Wiele lat pracy, ciągłego rozwoju, modernizacji floty i oczywiście zdobywania doświadczenia pozwoliło nam zyskać ugruntowaną pozycję na rynku, jednocześnie minimalizując koszty i stwarzając możliwość zaoferowania naszym kontrahentom konkurencyjnych cen usług transportowych.

Transport paletowy oferujemy zarówno dla krajowych, jak i zagranicznych kontrahentów. Transportujemy palety pod plandekami w Polsce i za granicą. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą i przedstawić zakres potrzeb - nasi specjaliści od logistyki wycenią dane zamówienie oraz przedstawią proces realizacji, przygotowując jednocześnie stosowne dokumenty. Już po pierwszym kontakcie z naszą firmą będą mieli Państwo pewność, że jesteśmy ekspertami, którzy znają się na rzeczy.

W ofercie również inne usługi transportowe HDS - zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości, kontaktu i do podjęcia współpracy! Zaufało nam mnóstwo firm i prywatnych Klientów z Polski i całej Europy - dołącz do tego grona już dziś!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210