HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Wyszków

Serdecznie witamy na opisującej nas stronie! Stworzona przez nas firma jest wybitnie doświadczona w branży komunikacyjnej, stąd z radością dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego z Kontrahentami. Kierujemy swoją ofertę do wszystkich osób wypatrujących kompetentnego wykonania usługi, jaką jest transport kontenerów biurowych, morskich, społecznych, budowniczych oraz machin w Polsce i na terenie Europy.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najwyższą jakością zaświadczanych usług, jak też konkurencyjnymi przelicznikami. To właśnie dzięki temu nawet w największym stopniu karkołomne zadania nie stanowią dla nas problemu. To oczywiście dzięki temu zarówno Klienci firmowi, jak i indywidualni dostają od nas kompletną obsługę logistyczną i indywidualne podejście.

Nowoczesny system monitorowania pojazdów - to też gwarantujemy. Taki monitoring to dla Państwa pierwszorzędne rozwiązanie, gdyż w każdym momencie są w stanie Państwo uczynić gdzie dokładnie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Zarządzamy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to naturalnie dzięki czemu cały transport przebiega sprawnie, ekspresowo - zawsze terminowo. Jeśli chodzi o załadunek i rozładunek - też to zapewniamy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu Państwa, jeśli interesuje was jeszcze więcej wiadomości na temat użytkowanych przez nas rozwiązań! Mogą Państwo pisać, dzwonić - jak kto woli. Nasza kadra jest do Państwa dyspozycji, żeby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Transport to nie tylko nasza praca, ale także pasja - wskutek tego jest to z pewnością dyscyplina, w której mogą nam Państwo uwierzyć. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210