HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Tarczyn

Gorąco witamy na naszej stronie internetowej! Jesteśmy firmą będącą w branży komunikacyjnej już dużo lat, wobec tego posiadamy znaczące doświadczenie oraz z chęcią dzielimy się nim ze swoimi Klientami. Stworzona przez nas propozycja jest wycelowana do osób poszukujących wypróbowanego transportu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowniczych i maszyn na rynku lokalnym, krajowym oraz europejskim.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najważniejszą jakością świadczonych usług, jak także konkurencyjnymi przelicznikami. Na dodatek radzimy sobie nawet z najbardziej karkołomnymi zadaniami. To właśnie dzięki temu zarówno Konsumenci firmowi, jak i indywidualni dostają od nas pełną obsługę logistyczną oraz indywidualne nastawienie.

Zapewniamy także nowoczesny system śledzenia pojazdów. Taki monitoring to dla Państwa pierwszorzędne rozwiązanie, bo w każdym momencie są w stanie Państwo spowodować gdzie dogłębnie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Zarządzamy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to naturalnie dzięki czemu pełny transport przebiega sprawnie, szybko - zawsze terminowo. Co więcej, troszczymy się nie jedynie o sam transport, jakkolwiek także o załadunek i rozładunek.

Jeżeli tylko pragną się Państwo dowiedzieć czegoś znacznie więcej na temat proponowanych rozwiązań - uprzejmie zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail bądź dzwonić. Stworzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Transport to nie tylko stworzona przez nas praca, ale również pasja - dlatego jest to z pewnością dyscyplina, w której mogą nam Państwo uwierzyć. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210