HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Grodzisk Mazowiecki

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy! Prowadzona przez nas branża to transport i wszelkie usługi w specjalizacji wynajmu HDS. Nie pozwalamy sobie na byle jakość, w następstwie tego nasza flota dźwigów HDS została specjalnie wyselekcjonowana - dajemy wyłącznie, to co wysokiej klasy.

Prowadzona przez nas propozycja jest zawsze nastawiona indywidualnie na każdego Klienta, to naturalnie dzięki czemu zdajemy sobie sprawę z tego, że przedkładany przez nas przewóz, usługi i najem HDS zawsze odpowiedzą na pragnienia nawet w największym stopniu wymagających Klientów. Nasze maszyny potrafią spowodować się nawet w najbardziej potrzebujących oraz skomplikowanych zadaniach, powinni Państwo o tym wiedzieć. Jest to dopuszczalne to właśnie dzięki temu, że zainwestowaliśmy w ekwipunek o wysięgu osiągającym długość nawet do 30 m, tudzież równocześnie oferującym udźwig do 12 ton. To robi wrażenie, w następstwie tego jeśli mieli Państwo do tej pory jakiekolwiek niepewności co do tego czy poradzimy sobie z realizacją zadania połączonego z miejscami trudno osiągalnymi - znacie już Państwo odpowiedź.

Prócz rozwiązań w zakresie transportu ciężarowego gwarantujemy Państwu także kompleksową obsługę logistyczną. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek zapytania tudzież wątpliwości dotyczące opisującej nas oferty - serdecznie zapraszamy już dzisiaj do kontaktu za pomocą poczty e-mail lub też telefonu - jak wyłącznie Państwu wygodniej. Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe. Uprzejmie zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy - zapewniając solidne ceny. Raz jeszcze - serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210