HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Tłuszcz

Gorąco witamy na opisującej nas domenie internetowej! Jesteśmy firmą będącą w branży komunikacyjnej już wiele lat, właśnie dlatego posiadamy wielkie doświadczenie i z ochotą dzielimy się nim ze swoimi Kontrahentami. Kierujemy swoją ofertę do wszystkich osób wypatrujących doświadczonego wykonania usługi, jaką jest przewóz kontenerów biurowych, morskich, społecznych, budowniczych oraz maszyn w Polsce oraz na terenie Europy.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najważniejszą jakością zaświadczanych usług, jak również konkurencyjnymi przelicznikami. Oprócz tego radzimy sobie nawet z najbardziej karkołomnymi zadaniami. To właśnie dzięki temu zarówno Konsumenci firmowi, jak i indywidualni dostają od nas całkowitą obsługę logistyczną oraz indywidualne podejście.

Gwarantujemy także nowoczesny system śledzenia pojazdów. To naturalnie dzięki temu wszyscy nasi Konsumenci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie całkowicie znajdują się ich pojazdy. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, dzięki czemu cały transport przebiega sprawnie, ekspresowo - zawsze terminowo. Co znacznie więcej, dbamy nie tylko o sam transport, jednak również o załadunek oraz rozładunek.

Gorąco zapraszamy do kontaktu Państwa, jeżeli interesuje was jeszcze więcej wiadomości na temat użytkowanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail czy też dzwonić. Stworzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Podchodzimy do transportu z pasją i zaangażowaniem, właśnie dlatego nam należałoby uwierzyć. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210