HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Radzymin

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług opisującej nas firmy! Prowadzona przez nas branża to transport i wszystkie profesjonalne usługi w specjalizacji wynajmu HDS. Proponujemy jedynie najwyższej jakości dźwigi samochodowe HDS, skutkiem tego jeśli stawiają Państwo na nas - wiecie, że stawiacie na to, co bardzo dobre.

Nasza oferta jest zawsze nastawiona indywidualnie na każdego Klienta, dzięki czemu wiemy, że przedkładany przez nas transport, usługi oraz wynajem HDS zawsze odpowiedzą na pragnienia nawet najbardziej wymagających Klientów. Warto wiedzieć, że dźwigi którymi dysponujemy to machiny radzące sobie z każdym zadaniem, również tym skomplikowanym i skomplikowanym. Ich wysuw osiąga do 30 m długości, a udźwig radzi sobie nawet z 12 tonowym ciężarem - to znamienite parametry. To robi wrażenie, właśnie dlatego jeżeli mieli Państwo do tej pory jakiekolwiek niepewności co do tego czy poradzimy sobie z realizacją zadania powiązanego z miejscami trudno osiągalnymi - znacie już Państwo odpowiedź.

Oprócz rozwiązań w aspekcie transportu ciężarowego zapewniamy Państwu również kompleksową obsługę logistyczną. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania tudzież niepewności dotyczące opisującej nas oferty - serdecznie zapraszamy już dzisiaj do kontaktu za pomocą poczty e-mail bądź telefonu - jak wyłącznie Państwu wygodniej. Otrzymają Państwo odpowiedź w najkrótszym możliwym czasie. Pragniemy na koniec podkreślić, że współpracujemy zarówno z konsumentem indywidualnym, jak i jednostkami, a to wszystko w zasadzie w niezmiernie interesujących, konkurencyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210