HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Radom

Zachęcamy do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą! Nasza branża to transport oraz wszystkie usługi w specjalizacji najmu HDS. Oferujemy tylko najwyższej jakości dźwigi samochodowe HDS, właśnie dlatego jeżeli stawiają Państwo na nas - wiecie, że stawiacie na to, co perfekcyjne.

Prowadzona przez nas propozycja jest zawsze nastawiona indywidualnie na każdego Klienta, dzięki czemu zdajemy sobie sprawę z tego, że przedkładany przez nas przewóz, usługi i najem HDS zawsze odpowiedzą na pragnienia nawet w największym stopniu żądających Klientów. Nasze machiny umieją uczynić się nawet w najbardziej wymagających oraz karkołomnych zadaniach, powinni Państwo o tym wiedzieć. Jest to możliwe dzięki temu, że zainwestowaliśmy w sprzęt o wysięgu osiągającym długość nawet do 30 m, natomiast jednocześnie proponującym udźwig do 12 ton. To robi wrażenie, wskutek tego jeżeli mieli Państwo do tej pory jakiekolwiek wątpliwości co do tego czy poradzimy sobie z realizacją zadania powiązanego z miejscami trudno dostępnymi - znacie już Państwo odpowiedź.

Oprócz rozwiązań w aspekcie przewozu ciężarowego zapewniamy Państwu również kompleksową obsługę logistyczną. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek zapytania tudzież niepewności dotyczące należącej do nas oferty - zapraszamy już dziś do kontaktu za pomocą poczty e-mail czy też telefonu - jak tylko Państwu wygodniej. Pozyskają Państwo odpowiedź w najkrótszym możliwym czasie. Pragniemy na koniec naświetlić, że współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym, jak oraz jednostkami, a to wszystko w zasadzie w niesłychanie interesujących, konkurencyjnych cenach. Raz jeszcze - serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210