HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Maków Mazowiecki

Witamy z uśmiechem na opisującej nas domenie! Jesteśmy jednostką będącą w branży komunikacyjnej już wiele lat, skutkiem tego posiadamy znaczące doświadczenie oraz z ochotą dzielimy się nim ze swoimi Klientami. Stworzona przez nas propozycja jest skierowana do osób szukających wypróbowanego przewozu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych oraz machin na rynku lokalnym, krajowym i europejskim.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najważniejszą jakością świadczonych usług, jak też konkurencyjnymi stawkami. To naturalnie dzięki temu nawet w najwyższym stopniu karkołomne zadania nie stanowią dla nas problemu. Pozwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w połączeniu z indywidualnym podejściem do Konsumenta - zarówno firmowego, jak i indywidualnego.

Zapewniamy również nowoczesny system śledzenia pojazdów. Taki monitoring to dla Państwa zdumiewające rozwiązanie, albowiem w każdym momencie są w stanie Państwo uczynić gdzie całkowicie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to właśnie dzięki czemu cały transport przebiega sprawnie, prędko - zawsze terminowo. Co więcej, dbamy nie wyłącznie o sam przewóz, jakkolwiek też o załadunek oraz rozładunek.

Jeżeli tylko chcą się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat oferowanych rozwiązań - serdecznie zapraszamy do kontaktu! Mogą Państwo pisać, dzwonić - jak kto woli. Nasza doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Transport to nie tylko nasza praca, jednak też pasja - skutkiem tego jest to z pewnością dziedzina, w której mogą nam Państwo uwierzyć. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210