HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Otwock

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą propozycją! Prowadzona przez nas branża to transport i wszystkie profesjonalne usługi w specjalizacji najmu HDS. Nie pozwalamy sobie na byle formę, skutkiem tego nasza flota dźwigów HDS została umyślnie wyselekcjonowana - dajemy tylko, to co wysokiej klasy.

Mamy doświadczenie w branży i wiemy jak wybitnie ważne jest indywidualne podejście do Konsumenta, swój profesjonalizm przekładamy na oferowany transport, usługi oraz wynajem HDS - tym samym odpowiadając na potrzeby wszelkich Kontrahentów, nawet tych w najwyższym stopniu potrzebujących. Nasze machiny umieją uczynić się nawet w najbardziej potrzebujących oraz skomplikowanych zadaniach, powinni Państwo o tym wiedzieć. Jest to możliwe dzięki temu, że zainwestowaliśmy w sprzęt o wysięgu osiągającym długość nawet do 30 m, tudzież jednocześnie oferującym udźwig do 12 ton. To robi wrażenie, dlatego jeśli mieli Państwo do tej pory jakiekolwiek niepewności co do tego czy poradzimy sobie z realizacją zadania połączonego z miejscami trudno dostępnymi - znacie już Państwo odpowiedź.

Prowadzona przez nas propozycja to nie jedynie szereg rozwiązań komunikacyjnych, jednakowoż także obsługa logistyczna realizowana w całościowy sposób. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek zapytania tudzież wątpliwości dotyczące naszej oferty - zapraszamy już dzisiaj do kontaktu za pomocą poczty e-mail bądź telefonu - jak tylko Państwu wygodniej. Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe. Chcemy na koniec wyodrębnić, że współpracujemy zarówno z konsumentem indywidualnym, jak oraz firmami, a to wszystko w gruncie rzeczy w bardzo interesujących, konkurencyjnych cenach. Raz jeszcze - uprzejmie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210