HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Żyrardów

Witamy Państwa na witrynie połączonej z transportem! Stworzona przez nas firma jest niezwykle doświadczona w branży transportowej, stąd z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą z Konsumentami. Prowadzona przez nas oferta jest wycelowana do osób poszukujących przetestowanego transportu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych oraz machin na rynku lokalnym, krajowym oraz europejskim.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najważniejszą jakością zaświadczanych usług, jak także konkurencyjnymi przelicznikami. Co więcej radzimy sobie nawet z najbardziej karkołomnymi zadaniami. Zezwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w złączeniu z indywidualnym podejściem do Konsumenta - również firmowego, jak i indywidualnego.

Gwarantujemy także nowoczesny system śledzenia pojazdów. Taki monitoring to dla Państwa świetne rozwiązanie, albowiem w każdym momencie są w stanie Państwo sprawić gdzie gruntownie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Zarządzamy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, dzięki czemu cały transport przebiega sprawnie, prędko - zawsze terminowo. Jeśli gra toczy się o załadunek i rozładunek - również to gwarantujemy.

Jeżeli tylko pragną się Państwo dowiedzieć czegoś znacznie więcej na temat oferowanych rozwiązań - zapraszamy do kontaktu! Mogą Państwo pisać, dzwonić - jak kto woli. Nasza doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Podchodzimy do transportu z pasją i zaangażowaniem, w następstwie tego nam należałoby zaufać. Gorąco zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210