HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Gostynin

Witamy Państwa na witrynie powiązanej z przewozem! Jesteśmy firmą będącą w branży transportowej już dużo lat, wobec tego posiadamy wielkie doświadczenie i z ochotą dzielimy się nim ze swoimi Klientami. Stworzona przez nas propozycja jest wycelowana do osób wypatrujących wypróbowanego transportu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych oraz maszyn na rynku lokalnym, krajowym oraz europejskim.

Najważniejsza jakość usług oraz konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje wśród konkurencji. Ponadto radzimy sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi zadaniami. Pozwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w złączeniu z indywidualnym podejściem do Klienta - również firmowego, jak oraz indywidualnego.

Nowoczesny system śledzenia pojazdów - to też gwarantujemy. To naturalnie dzięki temu wszyscy nasi Klienci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie szczegółowo znajdują się ich pojazdy. Zarządzamy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to naturalnie dzięki czemu cały transport przebiega sprawnie, ekspresowo - zawsze terminowo. Co więcej, dbamy nie jedynie o sam przewóz, lecz też o załadunek i rozładunek.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu Państwa, jeśli intryguje was jeszcze więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail lub dzwonić. Stworzona przez nas kadra jest do Państwa dyspozycji, żeby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Transport to nie tylko nasza praca, niemniej jednak również pasja - właśnie dlatego jest to z pewnością dziedzina, w której mogą nam Państwo uwierzyć. Zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210