HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Rawa Mazowiecka

Witamy z uśmiechem na naszej domenie internetowej! Nasza firma jest bardzo doświadczona w branży transportowej, stąd z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą z Konsumentami. Kierujemy swoją propozycję do wszystkich osób szukających doświadczonego wykonania usługi, jaką jest transport kontenerów biurowych, morskich, społecznych, budowniczych i machin w Polsce oraz na terenie Europy.

Najważniejsza jakość usług i konkurencyjne stawki to coś, co nas wyróżnia wśród konkurencji. W dodatku radzimy sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi zadaniami. To właśnie dzięki temu zarówno Konsumenci firmowi, jak oraz indywidualni dostają od nas kompletną obsługę logistyczną i indywidualne podejście.

Współczesny system śledzenia pojazdów - to też zapewniamy. Taki monitoring to dla Państwa perfekcyjne rozwiązanie, albowiem w każdym momencie mogą Państwo spowodować gdzie dokładnie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, dzięki czemu cały transport przebiega sprawnie, ekspresowo - zawsze terminowo. Jeśli chodzi o załadunek oraz rozładunek - także to gwarantujemy.

Gorąco zapraszamy do kontaktu Państwa, jeśli interesuje was jeszcze więcej informacji na temat użytkowanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail bądź dzwonić. Nasza doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Transport to nie tylko nasza praca, jakkolwiek też pasja - wskutek tego jest to z pewnością dyscyplina, w której mogą nam Państwo zaufać. Gorąco zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210