HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Warszawa Praga Północ

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą propozycją! Specjalizujemy się w przewozie i usługach związanym z najem HDS. Oferujemy tylko najwyższej jakości dźwigi samochodowe HDS, w następstwie tego jeśli stawiają Państwo na nas - wiecie, że stawiacie na to, co optymalne.

Prowadzona przez nas oferta jest zawsze nastawiona indywidualnie na każdego Klienta, to naturalnie dzięki czemu zdajemy sobie sprawę z tego, że przedkładany przez nas transport, usługi oraz wynajem HDS zawsze odpowiedzą na pragnienia nawet w najwyższym stopniu wymagających Klientów. Warto wiedzieć, że dźwigi którymi dysponujemy to maszyny radzące sobie z każdym zadaniem, także tym skomplikowanym i karkołomnym. Jest to dopuszczalne dzięki temu, że zainwestowaliśmy w ekwipunek o wysięgu osiągającym długość nawet do 30 m, natomiast jednocześnie proponującym udźwig do 12 ton. To robi wrażenie, właśnie dlatego jeśli mieli Państwo do tej pory jakiekolwiek niepewności co do tego czy poradzimy sobie z realizacją zadania związanego z miejscami trudno dostępnymi - znacie już Państwo odpowiedź.

Stworzona przez nas oferta to nie wyłącznie szereg rozwiązań transportowych, jakkolwiek również obsługa logistyczna realizowana w kompleksowy sposób. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania tudzież wątpliwości dotyczące należącej do nas oferty - serdecznie zapraszamy już dziś do kontaktu za pomocą poczty e-mail lub też telefonu - jak jedynie Państwu wygodniej. Pozyskają Państwo odpowiedź w najkrótszym możliwym czasie. Pragniemy na koniec naświetlić, że współpracujemy zarówno z kontrahentem indywidualnym, jak i firmami, a to wszystko w rzeczywistości w bardzo interesujących, konkurencyjnych cenach. Zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210