HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Józefów

Witamy Państwa na stronie połączonej z transportem! Jesteśmy jednostką będącą w branży komunikacyjnej już dużo lat, wskutek tego posiadamy ogromne doświadczenie oraz z chęcią dzielimy się nim ze swoimi Klientami. Prowadzona przez nas propozycja jest skierowana do osób poszukujących przetestowanego przewozu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowniczych oraz machin na rynku lokalnym, krajowym i europejskim.

Najważniejsza jakość usług i konkurencyjne stawki to coś, co nas wyróżnia pośród konkurencji. To naturalnie dzięki temu nawet w najwyższym stopniu skomplikowane zadania nie stanowią dla nas problemu. To oczywiście dzięki temu zarówno Kontrahenci firmowi, jak oraz indywidualni dostają od nas pełną obsługę logistyczną oraz indywidualne podejście.

Gwarantujemy też nowoczesny system śledzenia pojazdów. Taki monitoring to dla Państwa doborowe rozwiązanie, albowiem w każdym momencie mogą Państwo spowodować gdzie wnikliwie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Prowadzona przez nas wyspecjalizowana flota pojazdów to sposób na sprawny, prędki oraz zawsze terminowy transport. Jeżeli chodzi o załadunek oraz rozładunek - też to gwarantujemy.

Jeśli tylko pragną się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat proponowanych rozwiązań - serdecznie zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail lub ewentualnie dzwonić. Stworzona przez nas kadra jest do Państwa dyspozycji, by odpowiedzieć na wszystkie zapytania. Transport to nie tylko nasza praca, ale także pasja - skutkiem tego jest to z pewnością dziedzina, w której mogą nam Państwo uwierzyć. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210