HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Grodzisk Mazowiecki

Witamy na opisującej nas witrynie internetowej! Nasza firma jest nadzwyczaj doświadczona w branży transportowej, stąd z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą z Konsumentami. Prowadzona przez nas propozycja jest wycelowana do osób szukających przetestowanego przewozu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych i maszyn na rynku lokalnym, krajowym i europejskim.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najważniejszą jakością świadczonych usług, jak także konkurencyjnymi przelicznikami. To właśnie dzięki temu nawet w najwyższym stopniu karkołomne zadania nie stanowią dla nas problemu. To naturalnie dzięki temu również Kontrahenci firmowi, jak i indywidualni dostają od nas kompletną obsługę logistyczną oraz indywidualne podejście.

Gwarantujemy też nowoczesny system śledzenia pojazdów. Taki monitoring to dla Państwa rewelacyjne rozwiązanie, ponieważ w każdym momencie mogą Państwo spowodować gdzie dogłębnie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Prowadzona przez nas wyspecjalizowana flota pojazdów to sposób na sprawny, prędki oraz zawsze terminowy transport. Jeżeli chodzi o załadunek oraz rozładunek - także to zapewniamy.

Zapraszamy do kontaktu Państwa, jeśli intryguje was jeszcze więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas rozwiązań! Mogą Państwo pisać, dzwonić - jak kto woli. Prowadzona przez nas kadra jest do Państwa dyspozycji, ażeby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Podchodzimy do transportu z pasją oraz zaangażowaniem, dlatego nam warto uwierzyć. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210