HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Wyszków

Gorąco zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług należącej do nas firmy! Prowadzona przez nas branża to transport i wszelkie usługi w branży najmu HDS. Nie pozwalamy sobie na byle jakość, skutkiem tego stworzona przez nas flota dźwigów HDS została umyślnie wyselekcjonowana - dajemy wyłącznie, to co wysokiej klasy.

Stworzona przez nas oferta jest zawsze nastawiona indywidualnie na każdego Klienta, to naturalnie dzięki czemu zdajemy sobie sprawę z tego, że przedkładany przez nas przewóz, usługi oraz wynajem HDS zawsze odpowiedzą na pragnienia nawet w największym stopniu żądających Klientów. Warto wiedzieć, że dźwigi którymi dysponujemy to machiny radzące sobie z każdym zadaniem, także tym zawiłym oraz karkołomnym. Ich wysuw uzyskuje do 30 m długości, a udźwig radzi sobie nawet z 12 tonowym ciężarem - to świetne parametry. To robi wrażenie, właśnie dlatego jeżeli mieli Państwo do tej pory jakiekolwiek wątpliwości co do tego czy poradzimy sobie z realizacją zadania powiązanego z miejscami trudno osiągalnymi - znacie już Państwo odpowiedź.

Prócz rozwiązań w aspekcie transportu ciężarowego gwarantujemy Państwu również kompleksową obsługę logistyczną. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania tudzież niepewności dotyczące naszej oferty - gorąco zapraszamy już dziś do kontaktu za pomocą poczty e-mail lub telefonu - jak tylko Państwu wygodniej. Pozyskają Państwo odpowiedź w najkrótszym możliwym czasie. Pragniemy na koniec podkreślić, że współpracujemy zarówno z konsumentem indywidualnym, jak i firmami, a to wszystko faktycznie w niezmiernie interesujących, konkurencyjnych cenach. Raz jeszcze - gorąco zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210