HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Sochaczew

Witamy z uśmiechem na naszej domenie! Jesteśmy firmą istniejącą w branży transportowej już dużo lat, wobec tego posiadamy gigantyczne doświadczenie oraz z ochotą dzielimy się nim ze swoimi Klientami. Kierujemy swoją ofertę do wszystkich osób poszukujących doświadczonego wykonania usługi, jaką jest transport kontenerów biurowych, morskich, społecznych, budowlanych i machin w Polsce i na terenie Europy.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najważniejszą jakością zaświadczanych usług, jak też konkurencyjnymi stawkami. Dzięki temu nawet w najwyższym stopniu karkołomne zadania nie stanowią dla nas kłopotu. To właśnie dzięki temu również Klienci firmowi, jak oraz indywidualni dostają od nas pełną obsługę logistyczną i indywidualne nastawienie.

Gwarantujemy także nowoczesny system śledzenia pojazdów. Taki monitoring to dla Państwa idealne rozwiązanie, gdyż w każdym momencie są w stanie Państwo uczynić gdzie szczegółowo znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to naturalnie dzięki czemu cały transport przebiega sprawnie, szybko - zawsze terminowo. Co znacznie więcej, troszczymy się nie wyłącznie o sam przewóz, jakkolwiek także o załadunek i rozładunek.

Jeżeli tylko chcą się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat proponowanych rozwiązań - serdecznie zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail lub też dzwonić. Stworzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde zapytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Podchodzimy do transportu z pasją i zaangażowaniem, wskutek tego nam należałoby uwierzyć. Uprzejmie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210