HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Transport HDS kontenerów socjalnych - budowlanych

Transport HDS kontenerów socjalnych - budowlanych

Firma Trans-Merc Wiesław Zagórski ma zaszczyt zaprezentować Państwu usługę transportową kontenerów socjalnych i budowlanych. Jeżeli szukają Państwo specjalistów, którzy znają się na transporcie HDS, mają doświadczenie i co najważniejsze - z pasją i należytą starannością wykorzystują swój park maszyn, aby zrealizować usługi transportowe - zapraszamy do współpracy.

Od 1984 roku oferujemy usługi transportowe. Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami, która na terenie Warszawy i okolic (w razie potrzeby docieramy również do innych miejscowości na terenie kraju i Europy) oferuje profesjonale usługi transportowe. Koncentrujemy się na wysokiej jakości okupionej niskimi cenami. Wychodzimy z założenia, że wysoka jakość usług nie musi wiązać się wyłącznie z wysokimi cenami - dlatego nasz transport HDS kontenerów socjalnych i budowlanych można zaliczyć do jednego z najtańszych i najlepszych.

Dysponujemy ciężkim sprzętem transportowym - posiadamy dźwigi HDS i transportery, którymi ładujemy, przewozimy i rozładowujemy różnego rodzaju kontenery. Wszystko pod dyktando zamawiających. Dysponują Państwo kontenerami socjalnymi? Zaszła potrzeba przetransportowania kontenerów budowlanych lub mieszkalnych? Zapraszamy do Trans-Merc - wycenimy usługę, przedstawimy ofertę i w razie akceptacji - od A do Z zajmiemy się załadunkiem kontenerów, zabezpieczaniem podczas przewozu oraz dostarczeniem i rozładowaniem pod wskazane miejsce. Jesteśmy ekspertami od logistyki i transportu - zwracamy uwagę na bezpieczeństwo a także profesjonalizm naszych działań. Takie podejście do codziennie wykonywanej pracy sprawiło, że każdy współpracujący z nami kontrahent jest zadowolony.

Niskie ceny, wysoka jakość usług, niespotykane bezpieczeństwo i możliwości, jakie gwarantuje wykwalifikowana kadra pracowników oraz specjalistyczny park maszyn HDS - oto Trans-Merc w pełnej okazałości.


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210