HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Legionowo

Witamy z uśmiechem na opisującej nas stronie! Jesteśmy jednostką będącą w specjalizacji komunikacyjnej już dużo lat, dlatego posiadamy obszerne doświadczenie oraz z ochotą dzielimy się nim ze swoimi Konsumentami. Kierujemy swoją ofertę do wszystkich osób poszukujących kompetentnego wykonania usługi, jaką jest transport kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowniczych i maszyn w Polsce oraz na terenie Europy.

Najważniejsza jakość usług oraz konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje pośród konkurencji. Poza tym radzimy sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi zadaniami. To właśnie dzięki temu zarówno Kontrahenci firmowi, jak oraz indywidualni dostają od nas pełną obsługę logistyczną oraz indywidualne nastawienie.

Zapewniamy również nowoczesny system śledzenia pojazdów. To właśnie dzięki temu wszyscy nasi Klienci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie całkowicie znajdują się ich pojazdy. Prowadzona przez nas wyspecjalizowana flota pojazdów to sposób na sprawny, szybki i zawsze terminowy transport. Jeśli gra toczy się o załadunek i rozładunek - także to gwarantujemy.

Jeśli tylko pragną się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat proponowanych rozwiązań - serdecznie zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail lub dzwonić. Stworzona przez nas kadra jest do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszystkie zapytania. Transport to nie tylko stworzona przez nas praca, niemniej jednak również pasja - w następstwie tego jest to z pewnością dziedzina, w której mogą nam Państwo zaufać. Uprzejmie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210