HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Konstancin Jeziorna

Witamy z uśmiechem na opisującej nas domenie internetowej! Jesteśmy firmą będącą w branży komunikacyjnej już wiele lat, skutkiem tego posiadamy ogromne doświadczenie oraz z ochotą dzielimy się nim ze swoimi Klientami. Kierujemy swoją propozycję do wszystkich osób poszukujących fachowego wykonania usługi, jaką jest przewóz kontenerów biurowych, morskich, społecznych, budowlanych i machin w Polsce oraz na terenie Europy.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najważniejszą jakością zaświadczanych usług, jak także konkurencyjnymi stawkami. To właśnie dzięki temu nawet najbardziej karkołomne zadania nie stanowią dla nas problemu. Pozwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w złączeniu z indywidualnym podejściem do Kontrahenta - również firmowego, jak oraz indywidualnego.

Nowoczesny system monitorowania pojazdów - to też zapewniamy. Dzięki temu wszyscy nasi Kontrahenci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie od początku do końca znajdują się ich pojazdy. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, dzięki czemu cały transport przebiega sprawnie, szybko - zawsze terminowo. Jeżeli chodzi o załadunek i rozładunek - też to gwarantujemy.

Jeśli tylko pragną się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat oferowanych rozwiązań - uprzejmie zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail lub ewentualnie dzwonić. Nasza kadra jest do Państwa dyspozycji, ażeby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Transport to nie tylko nasza praca, niemniej jednak też pasja - wobec tego jest to z pewnością dziedzina, w której mogą nam Państwo zaufać. Gorąco zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210