HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Jabłonna

Zachęcamy do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą! Specjalizujemy się w przewozie i usługach połączonym z wynajem HDS. Nie pozwalamy sobie na byle formę, wobec tego stworzona przez nas flota dźwigów HDS została celowo wyselekcjonowana - dajemy tylko, to co wysokiej klasy.

Mamy doświadczenie w specjalizacji i wiemy jak bardzo ważne jest indywidualne nastawienie do Konsumenta, swój fachowość przekładamy na oferowany transport, usługi oraz wynajem HDS - tym samym odpowiadając na potrzeby wszystkich Konsumentów, nawet tych najbardziej wymagających. Nasze machiny potrafią sprawić się nawet w najbardziej potrzebujących oraz karkołomnych zadaniach, powinni Państwo o tym wiedzieć. Jest to dopuszczalne to właśnie dzięki temu, że zainwestowaliśmy w ekwipunek o wysięgu uzyskującym długość nawet do 30 m, tudzież równocześnie oferującym udźwig do 12 ton. Zatem nawet jeżeli mają Państwo dla nas w istocie uciążliwe zlecenie, gdzie trzeba dotrzeć do miejsc ciężko dostępnych i niebezpiecznych - podejmiemy wyzwanie.

Prowadzona przez nas oferta to nie jedynie szereg rozwiązań komunikacyjnych, niemniej jednak również obsługa logistyczna realizowana w całościowy sposób. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania tudzież niepewności dotyczące należącej do nas oferty - uprzejmie zapraszamy już dziś do kontaktu za pomocą poczty e-mail lub telefonu - jak tylko Państwu wygodniej. Odpowiemy najszybciej jak to tylko dopuszczalne. Pragniemy na koniec wyodrębnić, że współpracujemy zarówno z kontrahentem indywidualnym, jak oraz przedsiębiorstwami, a to wszystko w istocie w nadzwyczaj interesujących, konkurencyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210