HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Nieporęt

Witamy Państwa na stronie internetowej związanej z przewozem! Jesteśmy jednostką będącą w branży transportowej już dużo lat, wobec tego posiadamy znaczące doświadczenie i z chęcią dzielimy się nim ze swoimi Kontrahentami. Kierujemy swoją ofertę do wszystkich osób szukających kompetentnego wykonania usługi, jaką jest transport kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych i machin w Polsce i na terenie Europy.

Najwyższa jakość usług oraz konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje wśród konkurencji. Prócz tego radzimy sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi zadaniami. To oczywiście dzięki temu zarówno Konsumenci firmowi, jak i indywidualni dostają od nas pełną obsługę logistyczną oraz indywidualne podejście.

Gwarantujemy również nowoczesny system śledzenia pojazdów. Taki monitoring to dla Państwa zdumiewające rozwiązanie, albowiem w każdym momencie są w stanie Państwo sprawić gdzie od początku do końca znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Nasza sprofilowana flota pojazdów to sposób na sprawny, prędki oraz zawsze terminowy transport. Jeśli gra toczy się o załadunek oraz rozładunek - również to zapewniamy.

Uprzejmie zapraszamy do kontaktu Państwa, jeżeli interesuje was jeszcze więcej wiadomości na temat użytkowanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail bądź też dzwonić. Stworzona przez nas kadra jest do Państwa dyspozycji, żeby odpowiedzieć na wszystkie zapytania. Transport to nie tylko stworzona przez nas praca, ale także pasja - w następstwie tego jest to z pewnością dziedzina, w której mogą nam Państwo zaufać. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210