HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Warszawa Wilanów

Witamy Państwa na witrynie internetowej połączonej z transportem! Stworzona przez nas firma jest bardzo doświadczona w branży komunikacyjnej, stąd z radością dzielimy się swoją wiedzą z Klientami. Kierujemy swoją propozycję do wszystkich osób poszukujących profesjonalnego wykonania usługi, jaką jest transport kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowniczych oraz maszyn w Polsce i na terenie Europy.

Najwyższa jakość usług i konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje wśród konkurencji. Na dodatek radzimy sobie nawet z najbardziej karkołomnymi zadaniami. To właśnie dzięki temu zarówno Konsumenci firmowi, jak i indywidualni dostają od nas pełną obsługę logistyczną i indywidualne nastawienie.

Zapewniamy też nowoczesny system śledzenia pojazdów. To naturalnie dzięki temu wszyscy nasi Klienci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie dogłębnie znajdują się ich pojazdy. Stworzona przez nas sprofilowana flota pojazdów to sposób na sprawny, prędki oraz zawsze terminowy transport. Jeśli chodzi o załadunek oraz rozładunek - również to zapewniamy.

Jeśli tylko pragną się Państwo dowiedzieć czegoś znacznie więcej na temat oferowanych rozwiązań - zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail bądź też dzwonić. Stworzona przez nas kadra jest do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszystkie zapytania. Podchodzimy do transportu z pasją i zaangażowaniem, wskutek tego nam warto uwierzyć. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210