HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Mińsk Mazowiecki

Witamy na należącej do nas stronie! Jesteśmy jednostką będącą w specjalizacji transportowej już wiele lat, skutkiem tego posiadamy ogromne doświadczenie i z ochotą dzielimy się nim ze swoimi Klientami. Nasza propozycja jest skierowana do osób szukających przetestowanego transportu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych i machin na rynku lokalnym, krajowym oraz europejskim.

Najwyższa jakość usług i konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje pośród konkurencji. To właśnie dzięki temu nawet w najwyższym stopniu skomplikowane zadania nie stanowią dla nas problemu. Zezwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w złączeniu z indywidualnym podejściem do Klienta - zarówno firmowego, jak i indywidualnego.

Zapewniamy także nowoczesny system śledzenia pojazdów. To naturalnie dzięki temu wszyscy nasi Konsumenci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie od początku do końca znajdują się ich pojazdy. Stworzona przez nas sprofilowana flota pojazdów to sposób na sprawny, szybki i zawsze terminowy transport. Co znacznie więcej, dbamy nie wyłącznie o sam przewóz, lecz też o załadunek i rozładunek.

Gorąco zapraszamy do kontaktu Państwa, jeżeli intryguje was jeszcze więcej informacji na temat stosowanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail lub też dzwonić. Stworzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne niepewności. Podchodzimy do transportu z pasją i zaangażowaniem, skutkiem tego nam należałoby uwierzyć. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210