HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Białobrzegi

Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej firmy! Specjalizujemy się w transporcie i usługach połączonym z najem HDS. Nie pozwalamy sobie na byle formę, wobec tego stworzona przez nas flota dźwigów HDS została umyślnie wyselekcjonowana - dajemy wyłącznie, to co wysokiej klasy.

Mamy doświadczenie w branży oraz wiemy jak wybitnie istotne jest indywidualne nastawienie do Klienta, swój fachowość przekładamy na proponowany transport, usługi i najem HDS - tym samym odpowiadając na potrzeby wszystkich Kontrahentów, nawet tych w największym stopniu potrzebujących. Warto wiedzieć, że dźwigi którymi dysponujemy to maszyny radzące sobie z każdym zadaniem, także tym trudnym i karkołomnym. Jest to dopuszczalne to właśnie dzięki temu, że zainwestowaliśmy w sprzęt o wysięgu osiągającym długość nawet do 30 m, natomiast jednocześnie oferującym udźwig do 12 ton. Toteż nawet jeśli mają Państwo dla nas właściwie zawiłe zlecenie, gdzie trzeba dotrzeć do miejsc ciężko dostępnych oraz niebezpiecznych - podejmiemy wyzwanie.

Oprócz rozwiązań w aspekcie transportu ciężarowego zapewniamy Państwu także kompleksową obsługę logistyczną. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek zapytania tudzież wątpliwości dotyczące opisującej nas oferty - uprzejmie zapraszamy już dzisiaj do kontaktu za pomocą poczty e-mail bądź też telefonu - jak tylko Państwu wygodniej. Odpowiemy najszybciej jak to tylko dopuszczalne. Pragniemy na koniec naświetlić, że współpracujemy zarówno z kontrahentem indywidualnym, jak oraz przedsiębiorstwami, a to wszystko w zasadzie w niesłychanie atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Raz jeszcze - zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210