HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Góra Kalwaria

Gorąco zapraszamy do skorzystania z usług należącej do nas firmy! Stworzona przez nas specjalność to transport i wszystkie usługi w specjalizacji wynajmu HDS. Nie pozwalamy sobie na byle formę, skutkiem tego stworzona przez nas flota dźwigów HDS została specjalnie wyselekcjonowana - dajemy wyłącznie, to co wysokiej klasy.

Prowadzona przez nas propozycja jest zawsze nastawiona indywidualnie na każdego Klienta, to naturalnie dzięki czemu zdajemy sobie sprawę z tego, że przedkładany przez nas transport, usługi i wynajem HDS zawsze odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Warto wiedzieć, że dźwigi którymi dysponujemy to machiny radzące sobie z każdym zadaniem, też tym zawiłym i karkołomnym. Ich wysuw uzyskuje do 30 m długości, a udźwig radzi sobie nawet z 12 tonowym ciężarem - to perfekcyjne parametry. To robi wrażenie, skutkiem tego jeżeli mieli Państwo do tej pory jakiekolwiek niepewności co do tego czy poradzimy sobie z realizacją zadania połączonego z miejscami trudno osiągalnymi - znacie już Państwo odpowiedź.

Prowadzona przez nas propozycja to nie wyłącznie szereg rozwiązań transportowych, lecz też obsługa logistyczna realizowana w kompleksowy sposób. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek zapytania tudzież niepewności dotyczące naszej oferty - zapraszamy już dzisiaj do kontaktu za pomocą poczty e-mail bądź też telefonu - jak jedynie Państwu wygodniej. Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe. Chcemy na koniec podkreślić, że współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym, jak i jednostkami, a to wszystko w gruncie rzeczy w wybitnie atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Raz jeszcze - gorąco zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210