HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

O firmie Trans-Merc

O nas

Firma Trans-Merc Wiesław Zagórski – transport drogowy, transport HDS, jest firmą rodzinną, z siedzibą w Warszawie, powstała w kwietniu 1984 roku. Właściciel firmy Wiesław Zagórski związany jest z branżą transportową od 35 lat. Przez ponad 30 lat działalności zgromadziliśmy bogate doświadczenie w świadczeniu usług transportowych, gdzie zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Specjalizacja naszych usług sprzyja pozyskiwaniu klientów co przekłada się na kolejne kontrakty i stałą współpracę z poważnymi kontrahentami. „Dobrze nie znaczy drogo” jest to hasło, które towarzyszy nam przez cały okres działalności. Oferujemy rzetelne usługi w zakresie przewozu towarów na terenie kraju i za granicą. 

Realizujemy transport drogowy zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Jeśli szukają Państwo rozwiązania, jeśli chodzi o transport drobnicowy – również służymy pomocą. W odniesieniu do spedycji oferujemy tą w zakresie od 1 do 30 ton, co stanowi bardzo optymalne rozwiązanie. Możemy również zaproponować Państwu przewozy własnym taborem, jak również wynajem samochodów plandekowych i kontenerów wyposażonych w windy i wózkami paletowe – dla nas nie ma zadania, z którym nie moglibyśmy sobie poradzić!

Oczywiście podstawową działalnością firmy jest transport i usługi HDS oraz wynajem samochodów z HDS. To tak bardzo szeroko zarysowana nasza propozycja – po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210