HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Nowy Dwór Mazowiecki

Zapraszamy do skorzystania z usług opisującej nas firmy! Stworzona przez nas branża to transport oraz wszelkie usługi w specjalizacji wynajmu HDS. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości dźwigi samochodowe HDS, skutkiem tego jeżeli stawiają Państwo na nas - wiecie, że stawiacie na to, co perfekcyjne.

Stworzona przez nas oferta jest zawsze nastawiona indywidualnie na każdego Klienta, to właśnie dzięki czemu zdajemy sobie sprawę z tego, że przedkładany przez nas przewóz, usługi oraz wynajem HDS zawsze odpowiedzą na potrzeby nawet w najwyższym stopniu żądających Klientów. Nasze machiny umieją sprawić się nawet w najbardziej żądających i karkołomnych zadaniach, powinni Państwo o tym wiedzieć. Jest to dopuszczalne to naturalnie dzięki temu, że zainwestowaliśmy w ekwipunek o wysięgu uzyskującym długość nawet do 30 m, tudzież jednocześnie oferującym udźwig do 12 ton. Toteż nawet jeżeli mają Państwo dla nas w rzeczywistości uciążliwe zlecenie, gdzie trzeba trafić do miejsc ciężko dostępnych oraz niebezpiecznych - podejmiemy wyzwanie.

Prócz rozwiązań w zakresie przewozu ciężarowego zapewniamy Państwu także kompleksową obsługę logistyczną. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania tudzież niepewności dotyczące naszej oferty - uprzejmie zapraszamy już dziś do kontaktu za pomocą poczty e-mail lub też telefonu - jak jedynie Państwu wygodniej. Otrzymają Państwo odpowiedź w najkrótszym możliwym czasie. Chcemy na koniec zaakcentować, że współpracujemy zarówno z kontrahentem indywidualnym, jak i przedsiębiorstwami, a to wszystko w rzeczy samej w niesłychanie interesujących, konkurencyjnych cenach. Zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210