HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Mińsk Mazowiecki

Zachęcamy do zaznajomienia się z opisującą nas propozycją! Specjalizujemy się w przewozie oraz usługach związanym z wynajem HDS. Nie pozwalamy sobie na byle formę, w następstwie tego nasza flota dźwigów HDS została umyślnie wyselekcjonowana - dajemy wyłącznie, to co wysokiej klasy.

Prowadzona przez nas oferta jest zawsze nastawiona indywidualnie na każdego Klienta, dzięki czemu wiemy, że przedkładany przez nas transport, usługi oraz najem HDS zawsze odpowiedzą na potrzeby nawet w największym stopniu żądających Klientów. Należałoby wiedzieć, że dźwigi którymi dysponujemy to machiny radzące sobie z każdym zadaniem, też tym trudnym i karkołomnym. Jest to możliwe to właśnie dzięki temu, że zainwestowaliśmy w ekwipunek o wysięgu uzyskującym długość nawet do 30 m, tudzież równocześnie oferującym udźwig do 12 ton. To robi wrażenie, dlatego jeśli mieli Państwo do tej pory jakiekolwiek niepewności co do tego czy poradzimy sobie z realizacją zadania związanego z miejscami trudno osiągalnymi - znacie już Państwo odpowiedź.

Oprócz rozwiązań w zakresie przewozu ciężarowego zapewniamy Państwu również kompleksową obsługę logistyczną. Dla Państwa wygody proponujemy przeróżne formy kontaktu z pracownikami należącej do nas firmy, tak by mogli Państwo zawsze dostać odpowiedź na nurtujące pytania dotyczące opisującej nas oferty. Odpowiemy najszybciej jak to tylko dopuszczalne. Pragniemy na koniec podkreślić, że współpracujemy zarówno z kontrahentem indywidualnym, jak oraz przedsiębiorstwami, a to wszystko w istocie w niezwykle interesujących, konkurencyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210