HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Warszawa Wesoła

Zachęcamy do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą! Stworzona przez nas branża to przewóz i wszelkie profesjonalne usługi w specjalizacji wynajmu HDS. Nie pozwalamy sobie na byle formę, skutkiem tego nasza flota dźwigów HDS została umyślnie wyselekcjonowana - dajemy jedynie, to co wysokiej klasy.

Posiadamy doświadczenie w branży oraz wiemy jak bardzo istotne jest indywidualne nastawienie do Konsumenta, swój profesjonalizm przekładamy na oferowany transport, usługi oraz najem HDS - tym samym odpowiadając na potrzeby wszystkich Klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Nasze machiny potrafią spowodować się nawet w najbardziej potrzebujących i karkołomnych zadaniach, powinni Państwo o tym wiedzieć. Jest to dopuszczalne dzięki temu, że zainwestowaliśmy w sprzęt o wysięgu osiągającym długość nawet do 30 m, tudzież równocześnie oferującym udźwig do 12 ton. Zatem nawet jeśli mają Państwo dla nas faktycznie kłopotliwe zlecenie, gdzie należy dotrzeć do miejsc ciężko dostępnych i niebezpiecznych - podejmiemy wyzwanie.

Oprócz rozwiązań w zakresie przewozu ciężarowego gwarantujemy Państwu też kompleksową obsługę logistyczną. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania tudzież niepewności dotyczące należącej do nas oferty - uprzejmie zapraszamy już dziś do kontaktu za pomocą poczty e-mail czy też telefonu - jak wyłącznie Państwu wygodniej. Odpowiemy najszybciej jak to tylko dopuszczalne. Pragniemy na koniec naświetlić, że współpracujemy zarówno z kontrahentem indywidualnym, jak oraz firmami, a to wszystko w zasadzie w niezmiernie atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Raz jeszcze - serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210