HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Warszawa Praga Południe

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług należącej do nas firmy! Specjalizujemy się w przewozie oraz usługach powiązanym z wynajem HDS. Proponujemy jedynie najwyższej jakości dźwigi samochodowe HDS, właśnie dlatego jeżeli stawiają Państwo na nas - wiecie, że stawiacie na to, co optymalne.

Prowadzona przez nas propozycja jest zawsze nastawiona indywidualnie na każdego Klienta, to naturalnie dzięki czemu zdajemy sobie sprawę z tego, że przedkładany przez nas przewóz, usługi oraz najem HDS zawsze odpowiedzą na potrzeby nawet w największym stopniu wymagających Klientów. Nasze machiny umieją spowodować się nawet w najbardziej potrzebujących i karkołomnych zadaniach, powinni Państwo o tym wiedzieć. Jest to możliwe to naturalnie dzięki temu, że zainwestowaliśmy w sprzęt o wysięgu osiągającym długość nawet do 30 m, tudzież jednocześnie proponującym udźwig do 12 ton. To robi wrażenie, wskutek tego jeśli mieli Państwo do tej pory jakiekolwiek wątpliwości co do tego czy poradzimy sobie z realizacją zadania związanego z miejscami trudno dostępnymi - znacie już Państwo odpowiedź.

Prócz rozwiązań w aspekcie transportu ciężarowego zapewniamy Państwu także kompleksową obsługę logistyczną. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania tudzież wątpliwości dotyczące należącej do nas oferty - serdecznie zapraszamy już dziś do kontaktu za pomocą poczty e-mail lub też telefonu - jak tylko Państwu wygodniej. Pozyskają Państwo odpowiedź w najkrótszym możliwym czasie. Chcemy na koniec wyodrębnić, że współpracujemy zarówno z kontrahentem indywidualnym, jak i jednostkami, a to wszystko w zasadzie w wybitnie interesujących, konkurencyjnych cenach. Zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210