HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Skierniewice

Witamy Państwa na witrynie powiązanej z przewozem! Prowadzona przez nas firma jest niesłychanie doświadczona w branży transportowej, stąd z przyjemnością dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego z Kontrahentami. Kierujemy swoją propozycję do wszystkich osób wypatrujących fachowego wykonania usługi, jaką jest transport kontenerów biurowych, morskich, społecznych, budowlanych oraz maszyn w Polsce i na terenie Europy.

Najwyższa jakość usług oraz konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje wśród konkurencji. Dzięki temu nawet w najwyższym stopniu karkołomne zadania nie stanowią dla nas problemu. Pozwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w złączeniu z indywidualnym podejściem do Klienta - również firmowego, jak oraz indywidualnego.

Zapewniamy również nowoczesny system śledzenia pojazdów. To naturalnie dzięki temu wszyscy nasi Klienci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie szczegółowo znajdują się ich pojazdy. Zarządzamy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to właśnie dzięki czemu cały transport przebiega sprawnie, błyskawicznie - zawsze terminowo. Jeśli chodzi o załadunek oraz rozładunek - też to gwarantujemy.

Jeśli tylko pragną się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat oferowanych rozwiązań - gorąco zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail lub dzwonić. Stworzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Transport to nie tylko nasza praca, ale również pasja - właśnie dlatego jest to z pewnością dziedzina, w której mogą nam Państwo zaufać. Uprzejmie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210