HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

Transport, przeprowadzki, relokacje maszyn Warszawa - Mazowsze

Transport, przeprowadzki, relokacja maszyn

To oferta dla zdecydowanych Klientów. Takich, którzy nie zadowolą się byle jakością, ale w zakresie transportu szukają rozwiązań:

  • ekonomicznie atrakcyjnych,
  • bezpiecznych,
  • niezawodnych,
  • terminowych,
  • profesjonalnych.

Odpowiadając na te wymagania i preferencje nasza firma Trans-merc przygotowała specjalną ofertą w zakresie transportu, przeprowadzek czy też relokacji maszyn. Po więcej informacji – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami. Tutaj przedstawimy ogólny zarys naszej atrakcyjnej propozycji.

Transport maszyn oraz przeprowadzki maszyn to jak wiadomo niezwykle wymagające zadanie. Mówimy tutaj o maszynach wartych krocie, dlatego tak ważne jest by zadbać o nie w sposób prawidłowy. My wiemy jak to zrobić – posiadamy w tym ponad dwudziestoletnie doświadczenie, zatem tego typu usługi nie mają przed nami żadnych tajemnic. Wspomniane wyżej konkurencyjne ceny, doświadczenie oraz terminowość wyróżniają nas na tle konkurencji. I proszę uwierzyć – nie ma lepszego sposobu na to, by się o tym przekonać, aniżeli właśnie osobiście powierzyć nam takie zadanie i zobaczyć na rewelacyjny wynik współpracy.

Nasza firma znajduje się w czołówce firm świadczących usługi związane z transportem maszyn – dlatego obiecujemy, że będą Państwo w stu procentach usatysfakcjonowani. Mamy kapitalne warunki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Do każdego zainteresowanego podchodzimy w sposób indywidualny – by odpowiedzieć na wszelkie wymogi w jak najbardziej kompleksowy i profesjonalny sposób.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już dziś!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210