HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Sulejówek

Witamy z uśmiechem na naszej stronie internetowej! Jesteśmy firmą będącą w branży komunikacyjnej już dużo lat, wskutek tego posiadamy gigantyczne doświadczenie i z chęcią dzielimy się nim ze swoimi Konsumentami. Stworzona przez nas propozycja jest wycelowana do osób poszukujących przetestowanego transportu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowniczych oraz maszyn na rynku lokalnym, krajowym oraz europejskim.

Najważniejsza jakość usług i konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje pośród konkurencji. Do tego radzimy sobie nawet z najbardziej trudnymi zadaniami. To oczywiście dzięki temu zarówno Kontrahenci firmowi, jak oraz indywidualni dostają od nas całkowitą obsługę logistyczną i indywidualne nastawienie.

Nowoczesny system monitorowania pojazdów - to też zapewniamy. Taki monitoring to dla Państwa świetne rozwiązanie, ponieważ w każdym momencie mogą Państwo uczynić gdzie dogłębnie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to właśnie dzięki czemu pełny transport przebiega sprawnie, prędko - zawsze terminowo. Jeżeli chodzi o załadunek i rozładunek - także to zapewniamy.

Jeżeli tylko chcą się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat oferowanych rozwiązań - zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail bądź dzwonić. Nasza doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne wątpliwości. Transport to nie tylko nasza praca, jakkolwiek również pasja - właśnie dlatego jest to z pewnością dziedzina, w której mogą nam Państwo zaufać. Uprzejmie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210