HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Góra Kalwaria

Gorąco witamy na opisującej nas witrynie! Jesteśmy jednostką istniejącą w branży transportowej już wiele lat, właśnie dlatego posiadamy obszerne doświadczenie i z chęcią dzielimy się nim ze swoimi Klientami. Stworzona przez nas propozycja jest wycelowana do osób poszukujących przetestowanego transportu kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych i machin na rynku lokalnym, krajowym i europejskim.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najwyższą jakością świadczonych usług, jak również konkurencyjnymi przelicznikami. To właśnie dzięki temu nawet w najwyższym stopniu skomplikowane zadania nie stanowią dla nas kłopotu. To naturalnie dzięki temu zarówno Klienci firmowi, jak i indywidualni dostają od nas całkowitą obsługę logistyczną oraz indywidualne podejście.

Nowoczesny system monitorowania pojazdów - to również gwarantujemy. To właśnie dzięki temu wszyscy nasi Klienci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie całkowicie znajdują się ich pojazdy. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, dzięki czemu pełny transport przebiega sprawnie, prędko - zawsze terminowo. Jeżeli chodzi o załadunek oraz rozładunek - także to gwarantujemy.

Jeśli tylko pragną się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat proponowanych rozwiązań - uprzejmie zapraszamy do kontaktu! Proszę pisać na er-mail bądź dzwonić. Prowadzona przez nas kadra jest do Państwa dyspozycji, by odpowiedzieć na wszystkie pytania. Podchodzimy do transportu z pasją oraz zaangażowaniem, w następstwie tego nam należałoby uwierzyć. Uprzejmie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210