HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Ciechanów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług opisującej nas firmy! Prowadzona przez nas branża to transport oraz wszelkie usługi w branży wynajmu HDS. Proponujemy wyłącznie najwyższej jakości dźwigi samochodowe HDS, skutkiem tego jeżeli stawiają Państwo na nas - wiecie, że stawiacie na to, co optymalne.

Nasza propozycja jest zawsze nastawiona indywidualnie na każdego Klienta, to naturalnie dzięki czemu zdajemy sobie sprawę z tego, że przedkładany przez nas transport, usługi i najem HDS zawsze odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej żądających Klientów. Warto wiedzieć, że dźwigi którymi dysponujemy to machiny radzące sobie z każdym zadaniem, też tym zawiłym i skomplikowanym. Jest to dopuszczalne to naturalnie dzięki temu, że zainwestowaliśmy w sprzęt o wysięgu uzyskującym długość nawet do 30 m, natomiast jednocześnie oferującym udźwig do 12 ton. To robi wrażenie, skutkiem tego jeżeli mieli Państwo do tej pory jakiekolwiek niepewności co do tego czy poradzimy sobie z realizacją zadania powiązanego z miejscami trudno osiągalnymi - znacie już Państwo odpowiedź.

Oprócz rozwiązań w zakresie przewozu ciężarowego zapewniamy Państwu również kompleksową obsługę logistyczną. Dla Państwa wygody proponujemy przeróżne formy kontaktu z pracobiorcami naszej firmy, tak by mogli Państwo zawsze dostać odpowiedź na trapiące zapytania dotyczące opisującej nas oferty. Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe. Chcemy na koniec podkreślić, że współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym, jak i przedsiębiorstwami, a to wszystko w istocie w niezwykle atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Raz jeszcze - uprzejmie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210