HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Warszawa Białołęka

Zachęcamy do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą! Specjalizujemy się w przewozie i usługach połączonym z najem HDS. Oferujemy wyłącznie najlepszej jakości dźwigi samochodowe HDS, skutkiem tego jeśli stawiają Państwo na nas - wiecie, że stawiacie na to, co najlepsze.

Prowadzona przez nas propozycja jest zawsze nastawiona indywidualnie na każdego Klienta, to właśnie dzięki czemu wiemy, że przedkładany przez nas transport, usługi i wynajem HDS zawsze odpowiedzą na pragnienia nawet w największym stopniu wymagających Klientów. Warto wiedzieć, że dźwigi którymi dysponujemy to machiny radzące sobie z każdym zadaniem, również tym skomplikowanym oraz skomplikowanym. Jest to dopuszczalne to naturalnie dzięki temu, że zainwestowaliśmy w sprzęt o wysięgu osiągającym długość nawet do 30 m, tudzież jednocześnie oferującym udźwig do 12 ton. To robi wrażenie, wskutek tego jeśli mieli Państwo do tej pory jakiekolwiek wątpliwości co do tego czy poradzimy sobie z realizacją zadania związanego z miejscami trudno dostępnymi - znacie już Państwo odpowiedź.

Oprócz rozwiązań w aspekcie transportu ciężarowego gwarantujemy Państwu też kompleksową obsługę logistyczną. Dla Państwa wygody oferujemy przeróżne formy kontaktu z robotnikami opisującej nas firmy, tak by mogli Państwo zawsze dostać odpowiedź na niepokojące zapytania dotyczące naszej oferty. Pozyskają Państwo odpowiedź w najkrótszym możliwym czasie. Chcemy na koniec naświetlić, że współpracujemy zarówno z konsumentem indywidualnym, jak oraz jednostkami, a to wszystko w zasadzie w niezmiernie interesujących, konkurencyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210