HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Warszawa Żoliborz

Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z usług opisującej nas firmy! Specjalizujemy się w przewozie i usługach związanym z najem HDS. Nie pozwalamy sobie na byle jakość, wobec tego stworzona przez nas flota dźwigów HDS została umyślnie wyselekcjonowana - dajemy wyłącznie, to co wysokiej klasy.

Mamy doświadczenie w specjalizacji i wiemy jak niesłychanie istotne jest indywidualne podejście do Kontrahenta, swój profesjonalizm przekładamy na oferowany transport, usługi oraz najem HDS - tym samym odpowiadając na potrzeby wszelkich Klientów, nawet tych w największym stopniu wymagających. Nasze maszyny potrafią uczynić się nawet w najbardziej potrzebujących oraz trudnych zadaniach, powinni Państwo o tym wiedzieć. Jest to możliwe to właśnie dzięki temu, że zainwestowaliśmy w ekwipunek o wysięgu osiągającym długość nawet do 30 m, tudzież równocześnie oferującym udźwig do 12 ton. Zatem nawet jeżeli mają Państwo dla nas ściśle mówiąc uciążliwe zlecenie, gdzie należy dotrzeć do miejsc ciężko dostępnych oraz niebezpiecznych - podejmiemy wyzwanie.

Prócz rozwiązań w aspekcie przewozu ciężarowego gwarantujemy Państwu też kompleksową obsługę logistyczną. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek zapytania tudzież wątpliwości dotyczące naszej oferty - gorąco zapraszamy już dzisiaj do kontaktu za pomocą poczty e-mail czy też telefonu - jak tylko Państwu wygodniej. Otrzymają Państwo odpowiedź w najkrótszym możliwym czasie. Chcemy na koniec naświetlić, że współpracujemy zarówno z kontrahentem indywidualnym, jak oraz przedsiębiorstwami, a to wszystko ściśle mówiąc w niezmiernie atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Raz jeszcze - gorąco zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210