HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Wyszogród

Witamy Państwa na stronie internetowej powiązanej z przewozem! Jesteśmy firmą będącą w branży transportowej już dużo lat, w następstwie tego posiadamy wielkie doświadczenie oraz z chęcią dzielimy się nim ze swoimi Klientami. Kierujemy swoją propozycję do wszystkich osób wypatrujących fachowego wykonania usługi, jaką jest przewóz kontenerów biurowych, morskich, socjalnych, budowlanych oraz machin w Polsce i na terenie Europy.

Najwyższa jakość usług oraz konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje wśród konkurencji. Dzięki temu nawet w najwyższym stopniu karkołomne zadania nie stanowią dla nas kłopotu. Zezwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w złączeniu z indywidualnym podejściem do Kontrahenta - również firmowego, jak i indywidualnego.

Nowoczesny system monitorowania pojazdów - to także gwarantujemy. Taki monitoring to dla Państwa perfekcyjne rozwiązanie, gdyż w każdym momencie są w stanie Państwo spowodować gdzie dokumentnie znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Prowadzona przez nas sprofilowana flota pojazdów to sposób na sprawny, prędki oraz zawsze terminowy transport. Jeżeli chodzi o załadunek oraz rozładunek - też to zapewniamy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu Państwa, jeśli interesuje was jeszcze więcej wiadomości na temat użytkowanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail lub dzwonić. Stworzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde zapytania, rozwieje ewentualne niepewności. Transport to nie tylko nasza praca, jakkolwiek też pasja - wskutek tego jest to z pewnością dziedzina, w której mogą nam Państwo zaufać. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210