HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Nowy Dwór Mazowiecki

Witamy na należącej do nas stronie! Jesteśmy jednostką istniejącą w branży komunikacyjnej już dużo lat, wobec tego posiadamy duże doświadczenie i z chęcią dzielimy się nim ze swoimi Kontrahentami. Kierujemy swoją propozycję do wszystkich osób wypatrujących profesjonalnego wykonania usługi, jaką jest transport kontenerów biurowych, morskich, społecznych, budowniczych oraz maszyn w Polsce i na terenie Europy.

Najwyższa jakość usług i konkurencyjne stawki to coś, co nas faworyzuje wśród konkurencji. Prócz tego radzimy sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi zadaniami. To właśnie dzięki temu zarówno Klienci firmowi, jak oraz indywidualni dostają od nas kompletną obsługę logistyczną i indywidualne nastawienie.

Gwarantujemy również nowoczesny system śledzenia pojazdów. To naturalnie dzięki temu wszyscy nasi Klienci mają możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie tego, gdzie od początku do końca znajdują się ich pojazdy. Stworzona przez nas sprofilowana flota pojazdów to sposób na sprawny, szybki i zawsze terminowy transport. Jeśli chodzi o załadunek i rozładunek - także to zapewniamy.

Gorąco zapraszamy do kontaktu Państwa, jeżeli interesuje was jeszcze więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail lub dzwonić. Nasza kadra jest do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Podchodzimy do transportu z pasją i zaangażowaniem, dlatego nam warto zaufać. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210