HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Przewóz, kontenerów biurowych, socjalnych, budowlanych i magazynowych oraz relokacje i przeprowadzki maszyn wymagających użycia samochodowych dźwigów HDS.

Transport HDS kontenerów i ciężkich maszyn Piaseczno

Witamy Państwa na domenie połączonej z przewozem! Jesteśmy firmą będącą w branży transportowej już wiele lat, właśnie dlatego posiadamy wielkie doświadczenie i z chęcią dzielimy się nim ze swoimi Kontrahentami. Kierujemy swoją propozycję do wszystkich osób wypatrujących kompetentnego wykonania usługi, jaką jest transport kontenerów biurowych, morskich, społecznych, budowlanych i machin w Polsce oraz na terenie Europy.

Najważniejsza jakość usług i konkurencyjne stawki to coś, co nas wyróżnia pośród konkurencji. Ponadto radzimy sobie nawet z najbardziej trudnymi zadaniami. Zezwala nam na to zapewnienie pełnej obsługi logistycznej w połączeniu z indywidualnym podejściem do Konsumenta - zarówno firmowego, jak i indywidualnego.

Nowoczesny system śledzenia pojazdów - to też gwarantujemy. Taki monitoring to dla Państwa świetne rozwiązanie, albowiem w każdym momencie mogą Państwo spowodować gdzie szczegółowo znajduje się powierzony w nasze ręce ładunek. Zarządzamy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, to właśnie dzięki czemu cały transport przebiega sprawnie, błyskawicznie - zawsze terminowo. Co więcej, troszczymy się nie wyłącznie o sam transport, jakkolwiek również o załadunek oraz rozładunek.

Zapraszamy do kontaktu Państwa, jeżeli intryguje was jeszcze więcej informacji na temat stosowanych przez nas rozwiązań! Proszę pisać na er-mail lub ewentualnie dzwonić. Prowadzona przez nas doświadczona kadra z przyjemnością odpowie na każde pytania, rozwieje ewentualne niepewności. Transport to nie tylko stworzona przez nas praca, ale również pasja - w następstwie tego jest to z pewnością dziedzina, w której mogą nam Państwo uwierzyć. Serdecznie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210