HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Żyrardów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej firmy! Prowadzona przez nas specjalność to transport i wszystkie profesjonalne usługi w specjalizacji wynajmu HDS. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości dźwigi samochodowe HDS, dlatego jeśli stawiają Państwo na nas - wiecie, że stawiacie na to, co perfekcyjne.

Posiadamy doświadczenie w specjalizacji oraz wiemy jak nadzwyczaj ważne jest indywidualne nastawienie do Konsumenta, swój profesjonalizm przekładamy na proponowany transport, usługi oraz najem HDS - tym samym odpowiadając na potrzeby wszelkich Kontrahentów, nawet tych najbardziej potrzebujących. Warto wiedzieć, że dźwigi którymi dysponujemy to maszyny radzące sobie z każdym zadaniem, również tym skomplikowanym i skomplikowanym. Ich wysuw uzyskuje do 30 m długości, a udźwig radzi sobie nawet z 12 tonowym ciężarem - to rewelacyjne parametry. Wobec tego nawet jeśli mają Państwo dla nas w gruncie rzeczy zawikłane zlecenie, gdzie należy trafić do miejsc ciężko dostępnych i niebezpiecznych - podejmiemy wyzwanie.

Oprócz rozwiązań w zakresie przewozu ciężarowego gwarantujemy Państwu również kompleksową obsługę logistyczną. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek zapytania tudzież niepewności dotyczące naszej oferty - gorąco zapraszamy już dziś do kontaktu za pomocą poczty e-mail bądź też telefonu - jak tylko Państwu wygodniej. Pozyskają Państwo odpowiedź w najkrótszym możliwym czasie. Chcemy na koniec wyodrębnić, że współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym, jak i przedsiębiorstwami, a to wszystko rzeczywiście w nadzwyczaj interesujących, konkurencyjnych cenach. Raz jeszcze - gorąco zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210