HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Nieporęt

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług należącej do nas firmy! Specjalizujemy się w transporcie oraz usługach połączonym z najem HDS. Oferujemy jedynie najlepszej jakości dźwigi samochodowe HDS, skutkiem tego jeżeli stawiają Państwo na nas - wiecie, że stawiacie na to, co bardzo dobre.

Posiadamy doświadczenie w branży oraz wiemy jak niezwykle ważne jest indywidualne podejście do Kontrahenta, swój profesjonalizm przekładamy na proponowany transport, usługi oraz najem HDS - tym samym odpowiadając na potrzeby wszystkich Klientów, nawet tych w największym stopniu potrzebujących. Nasze maszyny umieją uczynić się nawet w najbardziej żądających oraz skomplikowanych zadaniach, powinni Państwo o tym wiedzieć. Jest to możliwe to właśnie dzięki temu, że zainwestowaliśmy w ekwipunek o wysięgu uzyskującym długość nawet do 30 m, tudzież równocześnie proponującym udźwig do 12 ton. To robi wrażenie, w następstwie tego jeżeli mieli Państwo do tej pory jakiekolwiek wątpliwości co do tego czy poradzimy sobie z realizacją zadania powiązanego z miejscami trudno osiągalnymi - znacie już Państwo odpowiedź.

Prócz rozwiązań w zakresie transportu ciężarowego gwarantujemy Państwu również kompleksową obsługę logistyczną. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania tudzież niepewności dotyczące należącej do nas oferty - serdecznie zapraszamy już dziś do kontaktu za pomocą poczty e-mail lub też telefonu - jak jedynie Państwu wygodniej. Pozyskają Państwo odpowiedź w najkrótszym możliwym czasie. Chcemy na koniec zaakcentować, że współpracujemy zarówno z kontrahentem indywidualnym, jak i firmami, a to wszystko w zasadzie w nadzwyczaj interesujących, konkurencyjnych cenach. Raz jeszcze - zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210