HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Rawa Mazowiecka

Gorąco zapraszamy do skorzystania z usług należącej do nas firmy! Specjalizujemy się w transporcie oraz usługach powiązanym z najem HDS. Proponujemy wyłącznie najlepszej jakości dźwigi samochodowe HDS, dlatego jeśli stawiają Państwo na nas - wiecie, że stawiacie na to, co perfekcyjne.

Mamy doświadczenie w specjalizacji i wiemy jak bardzo ważne jest indywidualne nastawienie do Konsumenta, swój profesjonalizm przekładamy na oferowany transport, usługi i wynajem HDS - tym samym odpowiadając na potrzeby wszelkich Kontrahentów, nawet tych w najwyższym stopniu wymagających. Nasze maszyny umieją uczynić się nawet w najbardziej wymagających i skomplikowanych zadaniach, powinni Państwo o tym wiedzieć. Ich wysuw osiąga do 30 m długości, a udźwig radzi sobie nawet z 12 tonowym ciężarem - to doskonałe parametry. To robi wrażenie, wobec tego jeżeli mieli Państwo do tej pory jakiekolwiek wątpliwości co do tego czy poradzimy sobie z realizacją zadania połączonego z miejscami trudno dostępnymi - znacie już Państwo odpowiedź.

Stworzona przez nas oferta to nie tylko szereg rozwiązań komunikacyjnych, ale także obsługa logistyczna realizowana w całościowy sposób. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek zapytania tudzież niepewności dotyczące opisującej nas oferty - serdecznie zapraszamy już dziś do kontaktu za pomocą poczty e-mail bądź też telefonu - jak jedynie Państwu wygodniej. Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe. Chcemy na koniec wyodrębnić, że współpracujemy zarówno z kontrahentem indywidualnym, jak oraz przedsiębiorstwami, a to wszystko ściśle mówiąc w niezmiernie atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Raz jeszcze - gorąco zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210