HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Warszawa Ursus

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług należącej do nas firmy! Nasza branża to przewóz i wszystkie usługi w branży najmu HDS. Oferujemy wyłącznie najlepszej jakości dźwigi samochodowe HDS, skutkiem tego jeśli stawiają Państwo na nas - wiecie, że stawiacie na to, co perfekcyjne.

Posiadamy doświadczenie w specjalizacji i wiemy jak niezwykle ważne jest indywidualne podejście do Konsumenta, swój profesjonalizm przekładamy na proponowany transport, usługi i wynajem HDS - tym samym odpowiadając na potrzeby wszystkich Klientów, nawet tych w najwyższym stopniu potrzebujących. Nasze maszyny umieją sprawić się nawet w najbardziej wymagających i skomplikowanych zadaniach, powinni Państwo o tym wiedzieć. Ich wysuw osiąga do 30 m długości, a udźwig radzi sobie nawet z 12 tonowym ciężarem - to doborowe parametry. Toteż nawet jeżeli mają Państwo dla nas w istocie zawikłane zlecenie, gdzie należy dotrzeć do miejsc ciężko dostępnych i niebezpiecznych - podejmiemy wyzwanie.

Stworzona przez nas oferta to nie wyłącznie szereg rozwiązań komunikacyjnych, jakkolwiek także obsługa logistyczna realizowana w całościowy sposób. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania tudzież niepewności dotyczące należącej do nas oferty - uprzejmie zapraszamy już dziś do kontaktu za pomocą poczty e-mail bądź też telefonu - jak jedynie Państwu wygodniej. Pozyskają Państwo odpowiedź w najkrótszym możliwym czasie. Pragniemy na koniec naświetlić, że współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym, jak oraz firmami, a to wszystko w rzeczy samej w nadzwyczaj atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Uprzejmie zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210