HDS Warszawa

Transport i usługi HDS - udźwig do 12 ton - wysuw do 30 metrów - Tel. 604 417 876

HDS WARSZAWA - MAZOWSZE - POLSKA
WYSUW DO 30 METRÓW
ATRAKCYJNE CENY USŁUG HDS
TRANSPORT KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH
TRANSPORT KONTENETÓW MORSKICH 40
TRANSPORT KONTENERÓW 12M

Samochody wyposażone w dźwigi HDS o udźwigu 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 t / ton i wysięgu 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 m / metrów.

Usługi i transport HDS Warszawa Targówek

Gorąco zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług opisującej nas firmy! Specjalizujemy się w transporcie i usługach związanym z najem HDS. Nie pozwalamy sobie na byle jakość, właśnie dlatego stworzona przez nas flota dźwigów HDS została celowo wyselekcjonowana - dajemy jedynie, to co wysokiej klasy.

Posiadamy doświadczenie w branży oraz wiemy jak niezwykle istotne jest indywidualne nastawienie do Kontrahenta, swój profesjonalizm przekładamy na proponowany transport, usługi oraz najem HDS - tym samym odpowiadając na potrzeby wszystkich Klientów, nawet tych w najwyższym stopniu wymagających. Nasze machiny umieją spowodować się nawet w najbardziej wymagających oraz karkołomnych zadaniach, powinni Państwo o tym wiedzieć. Jest to dopuszczalne to właśnie dzięki temu, że zainwestowaliśmy w sprzęt o wysięgu uzyskującym długość nawet do 30 m, tudzież jednocześnie proponującym udźwig do 12 ton. To robi wrażenie, dlatego jeśli mieli Państwo do tej pory jakiekolwiek niepewności co do tego czy poradzimy sobie z realizacją zadania powiązanego z miejscami trudno dostępnymi - znacie już Państwo odpowiedź.

Stworzona przez nas oferta to nie tylko szereg rozwiązań transportowych, jednakowoż także obsługa logistyczna realizowana w całościowy sposób. Dla Państwa wygody oferujemy rozmaite formy kontaktu z pracownikami naszej firmy, tak by mogli Państwo zawsze dostać odpowiedź na trapiące zapytania dotyczące opisującej nas oferty. Otrzymają Państwo odpowiedź w najkrótszym możliwym czasie. Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy - zapewniając właściwe ceny. Zapraszamy!


TRANS-MERC

Wiesław Zagórski

 

Specjalizacja:

TRANSPORT I USŁUGI HDS

 

TEL. 604 417 876

 

 

www.transmerc.pl

E-mail: transmerc@transmerc.pl

 

www.hds.info.pl

 

NIP: 1130397456

REGON: 011649210